Kategorie
Promocje Xbox Live Gold

Sierpniowa Wyprzedaż Ultimate Sale

Dla tych z Was, którzy ostatniej wypłaty nie wydali w całości na wakacje (lub wcale, bo wiedzieli, że ten cudowny czas promocji nadejdzie) mam dobrą wiadomość! Ruszyła Ultimate Game Sale, a co za tym idzie – przedstawię Wam najciekawsze (przynajmniej według mojego zmysłu poszukiwacza) obniżki, które już dziś zagościły na stronie. Wyprzedaż trwa od 14.08 do 24.08, a przeceniono ponad 500 gier także mamy w czym wybierać!

Post, który publikuję często wiąże się z promocjami w ramach Deals with Gold – dlatego ciocia Ania wrzuci również ceny obowiązujące w ramach subskrypcji.

Oczywiście czeka na Was o wiele więcej tytułów oraz wersji – od tych standardowych do najbardziej „wypakowanych”. Także zapraszam oczywiście na stronę, gdzie czeka Was pełen wachlarz. W komentarzach możecie dzielić się zdobyczami, a nawet swoimi opiniami na temat „Co warto kupić?”.

Autor: pamelsson

Nazywam się Ania, lvl 20, a oprócz tego, że studiuję psychologię lubię porobić coś innego – np. spędzić całą noc grając, a potem przysypiać na wykładzie o 8. Granie zawsze było częścią mojego życia – od dziecka przesiadywałam przed konsolą u koleżanki, a kuzyn musiał znosić moje ciągłe pożyczanie gier (bo przecież na święta dostawałam lalki, a nie nowe tytuły). Oczywiście nie było łatwo przekonać każdego dookoła (nawet rodzinę), że dziewczyna też może lubić grać, ale nie poddaję się i uporczywie pokazuję, że to już część mojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.