Kategorie
Xbox Xbox Game Pass

5 gier odchodzi z abonamentu Xbox Game Pass

Ostatnio abonament Xbox Game Pass jest stale ulepszany o nowe gry. Lecz przychodzi też moment, w którym kilka gier musi opuścić abonament. Jakie gry tym razem odejdą z XGP?

The Divison

Tomb Raider: Definitive Edition

Resident Evil 4

Saints Row: The Third

Middle-earth: Shadow of Mordor – Game of the Year Edition

Niestety na liście znajdują się takie tytuły jak The Division, Tomb Raider: Definitive Edition i Resident Evil 4. Raczej jest to przez to, że ostatnio do XGP były dodane takie hity jak GTA 5, Wiedźmin 3 i TEKKEN 7. Ale może Microsoft szykuje coś jeszcze? Co o tym wszystkim myślicie?

Autor: Xbox Team

Hej! Mam na imię Marcin. Swoją przygodę z grami zacząłem od grania na komputerze. Lecz wtedy grałem tylko raz na kiedyś. Captain Claw, Gold Miner Joe i The Settlers III to były gry, w które grałem najczęściej. Dopiero kilka lat później zdecydowałem się na kupno konsoli. Najpierw wybór padł na PS3, ale po kilku miesiącach zamieniłem konsolę na Xbox 360. Wtedy zaczęła się moja przygoda z grami i Xboxem tak bardziej na poważnie. Granie po kilka godzin i szukanie coraz więcej informacji o świecie Xboxa stało się codziennością. Teraz zdecydowałem, że będę się dzielił z Wami swoją pasją. I mam nadzieję, że kogoś ją też zainteresuję! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.