Kategorie
Xbox Xbox Game Pass

Nowy interfejs główny na Xbox One?!

Gigant z Redmond właśnie ogłosił nową aktualizację systemu. Premiera elementów będzie za miesiąc. Na razie nowości mogą testować tylko wybrani insiderzy.

Jak widać na przedstawionym zdjęciu na ekranie głównym konsoli zajdzie duża zmiana. Pojawi się więcej kafelków z ostatnimi grami. I zakładki nie będą na górze lub po przesunięciu w bok tylko teraz zakładki znajdziemy gdy przejdziemy na dół ekranu.

Teraz będziemy mogli wysyłać znajomym gify i zdjęcia, a także zapisywać je w pamięci konsoli.

Microsoft wziął się również za aplikację Mixer. Jakie zmiany tam zajdą? Otrzymamy możliwość przełączenia na klasyczny czat, opcje wybrania rozdzielczości oraz więcej informacji o streamach.

Denerwowały Was powiadomienie wyświetlające się na dole ekranu i czasami zasłaniające elementy gry? Teraz będzie można ustawić gdzie będą znajdowały się powiadomienia.

Co myślicie o takich zmianach? Podoba Wam się nowy wygląd interfejsu głównego? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu!

Autor: Xbox Team

Hej! Mam na imię Marcin. Swoją przygodę z grami zacząłem od grania na komputerze. Lecz wtedy grałem tylko raz na kiedyś. Captain Claw, Gold Miner Joe i The Settlers III to były gry, w które grałem najczęściej. Dopiero kilka lat później zdecydowałem się na kupno konsoli. Najpierw wybór padł na PS3, ale po kilku miesiącach zamieniłem konsolę na Xbox 360. Wtedy zaczęła się moja przygoda z grami i Xboxem tak bardziej na poważnie. Granie po kilka godzin i szukanie coraz więcej informacji o świecie Xboxa stało się codziennością. Teraz zdecydowałem, że będę się dzielił z Wami swoją pasją. I mam nadzieję, że kogoś ją też zainteresuję! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.