Na ten miesiąc Microsoft zapowiedział nam aktualizacje aplikacji Xbox Accessories, nowe przełączniki FPS Boost i Auto HDR dla gier kompatybilnych wstecz, powrót osiągnięć do aplikacji mobilnej oraz ulepszone zarządzanie subskrypcjami Xbox.

Aktualizacja aplikacji Xbox Accessories

Ostatnio dostaliśmy informacje o nowych słuchawkach bezprzewodowych od Xboxa. 16 marca wraz z ich premierą do aplikacji Xbox Accessories dojdzie kilka nowych opcji. Za pomocą aplikacji będziemy mogli precyzyjnie dostroić sterowanie dźwiękiem (ustawienia korektora, wzmocnienia basów, czułość automatycznego wyciszania, monitorowanie mikrofonu i jasność światła wyciszenia mikrofonu). Microsoft zapewnił nam też bezprzewodowe aktualizacje słuchawek, dzięki czemu będziemy mogli na bieżąco wzbogacać zestaw słuchawkowy o nowe funkcje. Poniżej możecie obejrzeć krótkie wideo prezentujące wygląd aplikacji po aktualizacji.

Źródło – Xbox Wire

Przełączniki FPS Boost i Auto HDR dla gier kompatybilnych wstecz

W ustawieniach zarządzania grą, będziemy mogli wybrać opcje zgodności i włączyć lub wyłączyć Auto HDR i FPS Boost. Aby sprawdzić czy dana funkcja jest włączona, wystarczy tylko włączyć grę, nacisnąć przycisk Xbox i w prawym górnym rogu pokaże nam się informacja.

Źródło – Xbox Wire
Źródło – Xbox Wire

Osiągnięcia wracają do aplikacji mobilnej Xbox

Po wysłuchaniu opinii graczy, Microsoft postanowił przywrócić osiągniecia do aplikacji Xbox. Pierwsze aktualizacja będzie zawierać listę osiągnięć, ekran ze szczegółami osiągnięć oraz powiadomienia o odblokowanych osiągnięciach. W następnych aktualizacjach zostanie nam dostarczona m.in. tabela wyników.

Nowy sposób zarządzania subskrypcjami Xbox

W ustawieniach w sekcji konto będziemy mogli zarządzać subskrypcjami Xbox. W końcu z poziomu konsoli zobaczymy więcej ważnych informacji dotyczących planu (ostatnie obciążenie, następne obciążenie, data zakończenia itp.).

Źródła – Xbox Wire, xbox.com


Marcin

Cześć! Mam na imię Marcin. Grami interesuję się od około 8 roku życia. Zaczynałem głównie od PC’ta, Settlers III i Captain Claw – to zarazem jedne z moich pierwszych gier, jak i ulubionych. W następnych latach zaczęła się moja przygoda z konsolami, poczynając od Playstation i kończąc na konsoli Xbox, która jest ze mną do dzisiaj. A obecnie dzięki Wam mogę prowadzić tę stronę i razem z całym teamem dzielić się z Wami naszą pasją.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Scroll Up