Nowy miesiąc – nowe promocje! Październik zawitał do nas deszczem, słońcem i w sumie już nie wiem czego się spodziewać i co planować, ale jedno jest pewne – zawsze można pograć! Przychodzę do Was z wybranymi i najciekawszymi (przynajmniej według cioci Pamelci) promocjami. Kto się skusi?

Całą promocje możecie przejrzeć o tutaj !

Pamiętajcie, że to nie wszystkie promocje, które czekają na Was! Październik jeszcze długi, także będzie czas na wieczorki pełne gier.

Tym z Was, którzy jeszcze nie zaznajomili się ofertą przypominam, że kilka dni temu @fanatyk_postapo przybliżył ofertę Games with Gold na październik – post znajdziecie o tutaj !

Mogę Wam życzyć pomyślnych łowów i udanych gierek! Oczywiście pochwalcie się w komentarzach – skusiliście się na coś? A może chcecie polecić Nam któryś z tytułów, który powinniśmy w tym miesiącu ograć? Piszcie!


pamelsson

Nazywam się Ania, lvl 20, a oprócz tego, że studiuję psychologię lubię porobić coś innego – np. spędzić całą noc grając, a potem przysypiać na wykładzie o 8. Granie zawsze było częścią mojego życia – od dziecka przesiadywałam przed konsolą u koleżanki, a kuzyn musiał znosić moje ciągłe pożyczanie gier (bo przecież na święta dostawałam lalki, a nie nowe tytuły). Oczywiście nie było łatwo przekonać każdego dookoła (nawet rodzinę), że dziewczyna też może lubić grać, ale nie poddaję się i uporczywie pokazuję, że to już część mojego życia.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Scroll Up