Marcin

Hej! Mam na imię Marcin. Swoją przygodę z grami zacząłem od grania na komputerze. Lecz wtedy grałem tylko raz na kiedyś. Captain Claw, Gold Miner Joe i The Settlers III to były gry, w które grałem najczęściej. Dopiero kilka lat później zdecydowałem się na kupno konsoli. Najpierw wybór padł na PS3, ale po kilku miesiącach zamieniłem konsolę na Xbox 360. Wtedy zaczęła się moja przygoda z grami i Xboxem tak bardziej na poważnie. Granie po kilka godzin i szukanie coraz więcej informacji o świecie Xboxa stało się codziennością. Teraz zdecydowałem, że będę się dzielił z Wami swoją pasją. I mam nadzieję, że kogoś ją też zainteresuję! 😀

Pamelsson

Nazywam się Ania, lvl 21, a oprócz tego, że studiuję psychologię lubię porobić coś innego – np. spędzić całą noc grając, a potem przysypiać na wykładzie o 8. Granie zawsze było częścią mojego życia – od dziecka przesiadywałam przed konsolą u koleżanki, a kuzyn musiał znosić moje ciągłe pożyczanie gier (bo przecież na święta dostawałam lalki, a nie nowe tytuły). Oczywiście nie było łatwo przekonać każdego dookoła (nawet rodzinę), że dziewczyna też może lubić grać, ale nie poddaję się i uporczywie pokazuję, że to już część mojego życia.

Console Freak

Cześć! Mam na imię Daniel i pochodzę z okolic Żyrardowa. Jestem kolekcjonerem gier i wszelkich sprzętów elektronicznych, a zwłaszcza konsol do gier. Jestem graczem multiplatformowym, wiec znaleźć mnie możecie zarówno na XBOX LIVE jak i na PSN. Swoja przygodę zaczynałem z konsolą Nintendo 64, następnie w moje ręce wpadł XBOX Classic który skradł moje serce i służył mi aż do premiery XBOX360. Posiadam również konsole PlayStation PSX, PS2, PS3, PS4. Oczywiście nie mogło zabraknąć XONE S który jest stałe ogrywany. 

Fanatyk Postapo

Miłośnik seriali, literatury fantastycznej i gier wideo. Do bólu zakochany w postapo. Ulubione gatunki gier to horrory, FPSy i skradanki. Gracz od 7 roku życia.

Verrnome

Hej! Jestem Michał i z tematyką gier video mam do czynienia od wczesnych lat dzieciństwa. Początkowo dosyć spontanicznie na popularnym PC-ie, natomiast w późniejszych latach przerzuciłem się na konsole, w których gustuje do dnia dzisiejszego. W ciągu swojego życia ograłem wiele wspaniałych gier. W szczególności bliskie mojemu sercu są gry z niedalekiej przeszłości, które mimo 10-15 lat na karku wciąż cieszą się dużym uznaniem w środowisku graczy. Za moją ulubioną grę uchodzi ”Assassin’s Creed II”, do którego pałam wielkim sentymentem, przez który lubię co parę miesięcy ponownie zagłębić się we włoskie klimaty i poskakać po kilku dachach słonecznej Florencji. Nie zagłębiając się w szczegóły, zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami. 

Gaming Dad

Hej! Nazywam się Michał! Moja przygoda z grami zaczęła się na początku lat 90-tych zeszłego stulecia. Gram głównie na Xbox-ie, ale czasami lubię włączyć też moje PS4 czy Pstryczka. Od dziecka wielki fan Gwiezdnych Wojen i serialu Przyjaciele. Jeśli nie znajdziecie mnie z padem w ręku, to zapewne popijam ciemną stronę mocy w Central Perku. Na codzień zarażam moimi pasjami żonę i nasze dwie córeczki tworząc drużynę Avengers!

Game Freak Magazine

Gracz od 6 roku życia, zaczynając od przysłowiowego Pegasusa, PSX – kończąc na XOX, PS4 oraz Switchu 🙂 Gry to część mojego życia, czyli jakieś 19 lat.