Xbox Team to zespół graczy, który chce dzielić się swoją pasją z innymi. Ciekawostki, najnowsze informacje ze świata konsoli Xbox oraz recenzje to wszystko znajdziesz na naszej stronie xboxteam.pl Strona została założona pod koniec 2019 roku. W 2020 roku nasz zespół poszerzył się o kolejne osoby. Od początku założenia Xbox Team nasz cel to przekazywanie światu sprawdzonych i prawdziwych informacji ze świata konsoli Xbox. Każdy artykuł staramy się przygotować jak najszybciej przy czym jak najdokładniej, aby umilić Wam czytanie i dostarczyć szybko informacje. Poniżej możecie przeczytać krótkie opisy każdego członka teamu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wpisami!

Marcin

Cześć! Mam na imię Marcin. Grami interesuję się od około 8 roku życia. Zaczynałem głównie od PC’ta, Settlers III i Captain Claw – to zarazem jedne z moich pierwszych gier, jak i ulubionych. W następnych latach zaczęła się moja przygoda z konsolami, poczynając od Playstation i kończąc na konsoli Xbox, która jest ze mną do dzisiaj. A obecnie dzięki Wam mogę prowadzić tę stronę i razem z całym teamem dzielić się z Wami naszą pasją.

Pamelsson

Nazywam się Ania, lvl 21, a oprócz tego, że studiuję psychologię lubię porobić coś innego – np. spędzić całą noc grając, a potem przysypiać na wykładzie o 8. Granie zawsze było częścią mojego życia – od dziecka przesiadywałam przed konsolą u koleżanki, a kuzyn musiał znosić moje ciągłe pożyczanie gier (bo przecież na święta dostawałam lalki, a nie nowe tytuły). Oczywiście nie było łatwo przekonać każdego dookoła (nawet rodzinę), że dziewczyna też może lubić grać, ale nie poddaję się i uporczywie pokazuję, że to już część mojego życia.

Console Freak

Cześć! Mam na imię Daniel i pochodzę z okolic Żyrardowa. Jestem kolekcjonerem gier i wszelkich sprzętów elektronicznych, a zwłaszcza konsol do gier. Jestem graczem multiplatformowym, wiec znaleźć mnie możecie zarówno na XBOX LIVE jak i na PSN. Swoja przygodę zaczynałem z konsolą Nintendo 64, następnie w moje ręce wpadł XBOX Classic który skradł moje serce i służył mi aż do premiery XBOX360. Posiadam również konsole PlayStation PSX, PS2, PS3, PS4. Oczywiście nie mogło zabraknąć XONE S który jest stałe ogrywany. 

Fanatyk Postapo

Miłośnik gier, seriali i literatury fantastycznej . Do bólu zakochany w różnorakich światach postapo. Za moją ulubioną grę uchodzi ”Tomb Raider (2013)”, do którego pałam wielkim sentymentem, do którego lubię od czasu do czasu powrócić, aby ponownie odkryć wraz z Larą tajemnicę wyspy Yamatai. Gracz od 7 roku życia, który pokazuje swoją pasję na Instagramie: @fanatyk_postapo!

Verrnome

Hej! Jestem Michał i z tematyką gier video mam do czynienia od wczesnych lat dzieciństwa. Początkowo dosyć spontanicznie na popularnym PC-ie, natomiast w późniejszych latach przerzuciłem się na konsole, w których gustuje do dnia dzisiejszego. W ciągu swojego życia ograłem wiele wspaniałych gier. W szczególności bliskie mojemu sercu są gry z niedalekiej przeszłości, które mimo 10-15 lat na karku wciąż cieszą się dużym uznaniem w środowisku graczy. Za moją ulubioną grę uchodzi ”Assassin’s Creed II”, do którego pałam wielkim sentymentem, przez który lubię co parę miesięcy ponownie zagłębić się we włoskie klimaty i poskakać po kilku dachach słonecznej Florencji. Nie zagłębiając się w szczegóły, zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami. 

Gaming Dad

Hej! Nazywam się Michał! Moja przygoda z grami zaczęła się na początku lat 90-tych zeszłego stulecia. Gram głównie na Xbox-ie, ale czasami lubię włączyć też moje PS4 czy Pstryczka. Od dziecka wielki fan Gwiezdnych Wojen i serialu Przyjaciele. Jeśli nie znajdziecie mnie z padem w ręku, to zapewne popijam ciemną stronę mocy w Central Perku. Na codzień zarażam moimi pasjami żonę i nasze dwie córeczki tworząc drużynę Avengers!

Game Freak Magazine

Gracz od 6 roku życia, zaczynając od przysłowiowego Pegasusa, PSX – kończąc na XOX, PS4 oraz Switchu 🙂 Gry to część mojego życia, czyli jakieś 19 lat.

Karolina

Na xboxie gram od 2017 roku, jako propagatorka rozrywki konsolowej zostałam ambasadorką zielonej strefy. Lubie grać w gry FPS choć także nie pogardze dobrymi grami fabularnymi.
GT: Karciaaa96