Jesteśmy gotowi, aby nasze lato z Xboxem było najlepsze! 😎

Nie samym słońcem człowiek żyje, a może wielu z Was pragnie przejść ukochane tytuły właśnie w te wakacje? Oprócz smażingu na dworze (czy może polu?) wielu będzie chowało się przed upałami w swoich jaskiniach. Patrząc na to, co przygotowuje dla nas Xbox chyba też to rozważę 😆

Oferty zaczynają się 11 czerwca i będą trwały do 17 dnia tego miesiąca. Będziemy mogli zaoszczędzić na:

  • Ponad 500 grach cyfrowych
  • Wybranych grach od Xbox Game Studios
  • Wybranych grach cyfrowych na komputery PC
  • Akcesoriach do gier

Dodatkowo będzie można nabyć Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł (przyznam, jedna z moich ukochanych promocji). Wiemy, że promocją będą objęte tytuły, takie jak: Gears 5, Doom Eternal, Dirt 5, Destiny 2: Beyond Light czy nawet Assassin’s Creed Valhalla Gold Edition.

Dodatkowo Xbox zapowiada zniżki na akcesoria do konsoli i gamingowe pecety 💪

Polujecie na coś konkretnego? Podzielcie się w komentarzach ⬇


pamelsson

Nazywam się Ania, lvl 20, a oprócz tego, że studiuję psychologię lubię porobić coś innego – np. spędzić całą noc grając, a potem przysypiać na wykładzie o 8. Granie zawsze było częścią mojego życia – od dziecka przesiadywałam przed konsolą u koleżanki, a kuzyn musiał znosić moje ciągłe pożyczanie gier (bo przecież na święta dostawałam lalki, a nie nowe tytuły). Oczywiście nie było łatwo przekonać każdego dookoła (nawet rodzinę), że dziewczyna też może lubić grać, ale nie poddaję się i uporczywie pokazuję, że to już część mojego życia.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Scroll Up