Jak już informowaliśmy w ostatnim poście, do usługi Game Pass dołączają 3 nowe tytuły, lecz jeden z nich jest bardzo wyjątkowy! Mowa oczywiście o Soulcalibur VI stworzonego przez firmę NamcoBandai który zadebiutował na konsolach i komputerach 19 Października 2018r. Soulcalibur to seria bijatyk w której mamy możliwość toczenia pojedynków przy użyciu broni białej takiej jak szable, miecze, kije czy nawet topory. Seria produkowana jest od roku 1995.  

Gdy pojawiła się informacja o dodaniu Soulcalibur VI do usługi Game Pass od razu uruchomiłem swojego XBOXA i rozpocząłem pobieranie. Była to pozycja obowiązkowa do ogrania podczas tego upalnego lipcowego weekendu. Spędziłem całą sobotę na ogrywaniu tej części i będę zupełnie szczery… zakochałem się w tym tytule!

Zabawy nigdy dość, czyli dwie kampanie!

W Soulcalibur IV nudzić się nie będziemy. Do naszej dyspozycji twórcy oddali dwa tryby kampanii.

Pierwszy z nich to klasyczna kampania fabularna. Do ukończenia mamy dwadzieścia rozdziałów historii. Natomiast po ukończeniu fabuły czeka na nas miła niespodzianka! Każdy z bohaterów dostał swoją własna mini kampanie!

Po ukończeniu fabuły i mini kampanii nasza zabawa z tytułem się nie kończy! Twórcy przygotowali dla nas tryb Mission Mode w którym mamy możliwość stworzenia własnego bohatera. Możesz stworzyć kogo tylko chcesz, serio! Możesz być demonem, orkiem a nawet… Spidermanem czy Venomem. Po stworzeniu postaci ruszamy w otwarty świat i prowadzimy swoja własną historie. Możemy wykonywać misje, awansować na nowe poziomy i eksplorować okolice.  


To nie wszystko!

Nie można zapomnieć o klasycznych trybach!
Player vs CPU czyli rozgrywka ze sztuczna inteligencja której NIE POLECAM ignorować. Tryb Arcade w którym naszym celem jest zajść jak najdalej i nie zostać pokonanym przez przeciwnika. Możemy również wyzwać do walki naszego kolegę i zagrać Player vs Player na jednej kanapie. Możemy również spróbować sił w potyczkach internetowych. Do dyspozycji mamy 20 postaci znanych z ostatnich części Soula i w tym gościnie Geralta z Rivii!

Soulcalibur to tytuł przy którym nie można przejść obojętnie. Jest to wspaniała i dobrze zrobiona gra, która zapewni nam świetną zabawę na dłuższy czas. Dajcie szanse tej grze, nie będziecie rozczarowani!

console_freak

Cześć! Mam na imię Daniel i pochodzę z okolic Żyrardowa. Jestem kolekcjonerem gier i wszelkich sprzętów elektronicznych, a zwłaszcza konsol do gier. Jestem graczem multiplatformowym, wiec znaleźć mnie możecie zarówno na XBOX LIVE jak i na PSN. Swoja przygodę zaczynałem z konsolą Nintendo 64, następnie w moje ręce wpadł XBOX Classic który skradł moje serce i służył mi aż do premiery XBOX360. Posiadam również konsole PlayStation PSX, PS2, PS3, PS4. Oczywiście nie mogło zabraknąć XONE S który jest stałe ogrywany. 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Scroll Up