Gigant z Redmond właśnie ogłosił nową aktualizację systemu. Premiera elementów będzie za miesiąc. Na razie nowości mogą testować tylko wybrani insiderzy.

Jak widać na przedstawionym zdjęciu na ekranie głównym konsoli zajdzie duża zmiana. Pojawi się więcej kafelków z ostatnimi grami. I zakładki nie będą na górze lub po przesunięciu w bok tylko teraz zakładki znajdziemy gdy przejdziemy na dół ekranu.

Teraz będziemy mogli wysyłać znajomym gify i zdjęcia, a także zapisywać je w pamięci konsoli.

Microsoft wziął się również za aplikację Mixer. Jakie zmiany tam zajdą? Otrzymamy możliwość przełączenia na klasyczny czat, opcje wybrania rozdzielczości oraz więcej informacji o streamach.

Denerwowały Was powiadomienie wyświetlające się na dole ekranu i czasami zasłaniające elementy gry? Teraz będzie można ustawić gdzie będą znajdowały się powiadomienia.

Co myślicie o takich zmianach? Podoba Wam się nowy wygląd interfejsu głównego? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu!

Źródło – https://news.xbox.com/en-us/


Marcin

Zapalony gracz od 8 roku życia, miłośnik gier multiplayer, serii Far Cry oraz seriali. Oprócz gier interesuję się również technologią.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Scroll Up