Kolejna tura celebrowania 20 lat konsoli Xbox i gry Halo startuje! W tym miesiącu Microsoft przygotował dla nas wirtualny turniej Xbox FanFest Halo 3, podwójne punkty w ramach Xbox Game Pass Quest i wiele więcej!

Wirtualny turniej Xbox FanFest Halo 3

Niestety w turnieju mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Ameryki Północnej. Turniej odbędzie się w otwartym matchmakingu 2v2 na wszystkich poziomach trudności. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody o łącznej wartości $25,000. Chętni mogą zgłaszać się na stronie smash.gg/XboxFanFest. Kwalifikacje będą transmitowane w niedziele (7.11., 18.07., 25.07.) o godzinie 20, natomiast finał odbędzie się w sobotę 31 lipca o godzinie 20. Wszystkie transmisje odbędą się na platformie Twitch. Więcej na temat turnieju możecie dowiedzieć się na smash.gg/XboxFanFest.

Pokaż, jak świętujesz 20 lat konsoli Xbox

Na platformach społecznościowych powstał #Xbox20, pochwalcie się swoimi wspomnieniami lub sposobem świętowania używając wcześniej wspomnianego hashtagu. Możecie również dostosować swój profil za pomocą zestawu narzędzi Xbox 20.

Zdobądź podwójne punkty w ramach Xbox Game Pass Quests w tym miesiącu

Zdobądź 2x więcej punktów za wykonanie zadań związanych z wybranymi grami z okazji 20-lecia Xbox. Dowiedz się więcej na temat Xbox Game Pass Quests.

Samsung dołącza do celebrowania 20 lat konsoli Xbox!

Jako oficjalny partner telewizyjny Xbox Series X w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Samsung przyłącza się do świętowania i oferuje szeroki asortyment telewizorów, które odblokują wydajność gier nowej generacji, w tym zupełnie nowy Samsung Neo QLED. Samsung i Xbox pracują nad kolekcją grafiki z gier „Xbox Through The Years”, które będą dostępne tylko dla posiadaczy The Frame. Posiadacze telewizora będą mogli znaleźć obrazy 4K w Frame Art Store bez dodatkowych kosztów. Więcej informacji o tym programie poznamy wkrótce!

Źródło – Xbox


Marcin

Cześć! Mam na imię Marcin. Grami interesuję się od około 8 roku życia. Zaczynałem głównie od PC’ta, Settlers III i Captain Claw – to zarazem jedne z moich pierwszych gier, jak i ulubionych. W następnych latach zaczęła się moja przygoda z konsolami, poczynając od Playstation i kończąc na konsoli Xbox, która jest ze mną do dzisiaj. A obecnie dzięki Wam mogę prowadzić tę stronę i razem z całym teamem dzielić się z Wami naszą pasją.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.